Ogłoszenia towarzyskie - 3 najpopularniejsze portale

Ogłoszenia towarzyskie w Polsce: 3 najlepsze portale

Wprowadzenie

Ogłoszenia towarzyskie to nic innego niż informacje o poszukiwaniu partnera do spotkań towarzyskich, czy też relacji intymnych, publikowane najczęściej portalach internetowych. Ogłoszenia te mogą obejmować różnorodne sfery relacji, zaczynając od spotkań przyjacielski po relacje seksualne. W Polsce od lat ogłoszenia tego typu cieszą się dużą popularnością, dlatego zajmiemy się najważniejszymi informacjami oraz sprawdzimy kilka przykładowych portali.

Ogłoszenia towarzyskie – znaczenie i rola ogłoszeń

Ogłoszenia towarzyskie odgrywają istotną rolę w społeczeństwie, szczególnie w dzisiejszych realiach. Jesteśmy jako ludzie zwierzętami społecznymi, dlatego relacje i kontakt z innymi ludźmi jest dla nas tak istotny, jego brak często prowadzi do różnych dolegliwości takich jak choroby psychiczne. Nic więc dziwnego, że w świecie, w którym duża część osób nie musiałaby nawet wychodzić z domu (np. Pracują zdalnie) jest duże zapotrzebowanie na sposoby w nawiązywaniu kontaktów, które nie wymagają opuszczania naszego domowego ogniska.

Przez ostatnie lata dużo zmieniło się w postrzeganiu umawiania spotkań przez internet, teraz już rzadko traktuje się to jako powód do wstydu, czy nieporadność, a bardziej jako norma i najlepszy sposób w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, a w szczególności kontaktów romantycznych, ponieważ dlaczego mielibyśmy tracić czas na znalezienie osoby w życiu realnym skoro w internecie możemy filtrować pomiędzy interesującymi nas cechami przyszłej partnerki / partnera.

Ewolucja ogłoszeń towarzyskich w Polsce

Historia ogłoszeń towarzyskich w Polsce zaczyna zaczyna się od tradycyjnych ogłoszeń prasowych w gazetach czy czasopismach. Jednak z biegiem czasu i powstaniem internetu, ogłoszenia towarzyskie przeniosły się do strefy cyfrowej. To pokazuje jak zaadoptowaliśmy technologie nie tylko do rozwoju materialnego, informacyjnego, ale również relacji między ludzkich.

Zmiany społeczne i kulturowe, a rozwój ogłoszeń towarzyskich

Warto też zauważyć, że przez zmiany kulturowe, które podchodzą do seksualności bardziej liberalnie i otwarcie, zmieniły się również ogłoszenia towarzyskie. Szczególnie, jeśli chodzi o płeć żeńską, zaczęły pojawiać się dużo bardziej odważne zdjęcia, opisy oraz wiadomości, które są dużo bardziej bezpośrednie. Kobiety pokazują, że niezobowiązujące spotkania są również i dla nich niezwykle kuszące i pożądane.

Platformy i formy ogłoszeń towarzyskich w Polsce

W Polsce istnieją dedykowane portale randkowe i portale z ogłoszeniami, które służą do znajdowania osób do relacji romantycznej czy też po prostu współżycia. Różnią się one zazwyczaj niewiele od siebie, a największą różnicą między nimi jest nazwa i szata graficzna. Na szczęście sytuacja zaczyna się powoli zmieniać i pojawiają się serwisy, które starają się dostarczyć jak największą jakość. 

Analiza 3 najpopularniejszych stron z ogłoszeniami

Roksa - serwis

Roksa – jeden z najpopularniejszych portali “randkowych” w Polsce, które niedawno powrócił po tym jak serwis został zablokowany, a właściciele otrzymali zarzut kuplerstwa. W naszej opinie serwis najlepsze lata ma już za sobą, znajdują się tam ogłoszenia związane ze sponsoringiem.

boonga serwis 1

Boonga –  to sex ogłoszenia lokalne osób gotowych na sex randki. Każdy może opublikować swojego ogłoszenie za darmo. Sprzyja to wszystkim osobom, które nie szukając tylko ofert sponsoringu. 

Ogłoszenia towarzyskie onedate.pl profil

Onedate.pl – jest to najnowszy z wymienionych wyżej portali, ale bardzo szybko uczący się i wyciągający wnioski z doświadczeń swoich “starszych kolegów”. Ogłoszenia użytkowników możesz przeglądać na ich dedykowanych profilach. Przy tworzeniu profilu sam wybierasz jakie treści będą widoczne dla wszystkich a jakie tylko dla Twoich znajomych. Bezpłatne konto założysz już w 15 sekund.

Rola Ogłoszeń Towarzyskich w Seksturystyce

Ogłoszenia towarzyskie często odgrywają istotną rolę w kontekście seks turystyki w Polsce. Są często wykorzystywane przez osoby zainteresowane jedynie krótkoterminowym kontaktem seksualnym np. Podczas podróży czy delegacji. Polska zyskuje również popularność wśród obcokrajowców jeżeli chodzi o takie spotkania, więcej możesz dowiedzieć się z filmiku autorstwa Nie wiem, ale się dowiem Seks Turystyka w Polsce.

Wpływ na percepcję i obraz kraju jako celu seksturystyki

Ogłoszenia towarzyskie mogą pozytywnie wpłynąć na ilość turystów zainteresowanych naszym krajem. Polskie kobiety są jednymi z najpiękniejszych na świecie i ich zdjęcia postowane na internetowych stronach mogą działać jak wabik na obcokrajowców, którzy będą musieli wydać pieniądze na usługi takie jak hotel czy jedzenie, a co za tym idzie, napełniać kieszenie Polaków.

Podsumowanie

Ogłoszenia towarzyskie będą coraz bardziej popularne, ze względu na to w jakim kierunku idzie świat oraz nowoczesne społeczeństwo i wcale nam to nie przeszkadza. Dlaczego mielibyśmy nie skorzystać z jakiegokolwiek narzędzia, które ułatwia nam życie? Tak samo jak budowlaniec używa młotka, aby z łatwością wbić gwoździa, tak samo każda osoba może skorzystać z portalu z ogłoszeniami, aby bez trudu znaleźć interesującą dla niego relację z drugim człowiekiem. Portale tego typu również przyczyniają się do rozwoju turystyki w Polsce. Nie skreślajmy tego sposobu w poszukiwaniu relacji, jeśli chcesz postawić swoje pierwsze kroki w randkach online to spróbuj na naszym zdaniem najlepszy serwis onedate na sekcję ogłoszenia towarzyskie.

Nie jesteś zalogowany
Aby przeglądać profile w kategorii Związek musisz być zalogowany. Zaloguj się lub załóż darmowe konto w 28 sekund. Zyskasz dostępu do materiałów na stronie, danych do kontaktu oraz możliwość komentowania.
Nie jesteś zalogowany
Zaloguj się lub załóż darmowe konto w 28 sekund. Zyskasz dostępu do materiałów na stronie, danych do kontaktu oraz możliwość komentowania.